Pages Menu
 

Categories Menu
Dieta indywidualna, redukcyjna - gdzie znaleźć dobrego dietetyka w Warszawie?
Dieta, która pozwala na utratę wagi, powinna być starannie skomponowana. Z jednej strony musi zapewniać odpowiednie rezultaty, z drugiej nie
Trwałe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa w Oławie i Krakowie
Usuwanie zbędnego owłosienia z ciała może być dosyć czasochłonne i kłopotliwe. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się rozwiązania, które pozwalają
Usuwanie cieni pod oczami -zabieg usuwania cieni. Gabinet medycyny estetycznej Kraków
Jeśli chodzi o gabinet medycyny estetycznej, Kraków to obok Warszawy miasta, gdzie takich miejsc jest zdecydowanie najwięcej. Z ich
Jak sprawdzić czy to czas na dietę?
Ocena stanu naszego zdrowia nie wiąże się tylko i wyłącznie z różnego typu badaniami krwi lub badaniami obrazowymi. Bardzo ważna jest również ocena naszej wagi oraz wskaźnika BMI. Dzieje
Co oznacza BMI 27?
Osoby chcące poznać odpowiedź na pytanie, czy nie grozi im nadwaga bądź otyłość, często sięgają po wzór do obliczenia Body Mass Index, w którym wagę w kilogramach należy podzielić przez kwadrat wzrostu
Najlepsze serum dla dojrzałych kobiet -serum do cery dojrzałej. Gabinet medycyny estetycznej Warszawa
Wiele kobiet wszelkimi możliwymi sposobami stara się walczyć ze skutkami nieubłaganie przemijającego czasu. Niektóre
Porady na elektryzujące się włosy
Włosy same się elektryzują
Elektryzujące się włosy mogą stanowić ogromny problem. Przykładem może być zima, ubierając czapkę lub kaptur nasze włosy mogą się elektryzować co będzie mieć

Posted by on lip 19, 2023 in Zdrowie i uroda |

Endermologia: co to, dla kogo, ile kosztuje?

Endermologia: co to, dla kogo, ile kosztuje?

Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na wymodelowanie sylwetki, zmniejszenie obwodu oraz pozbycie się “pomarańczowej skórki”, a więc cellulitu – zabieg endermologii odpowie na twoje potrzeby. Jeśli zastanawiasz się dla kogo jest endermologia, co to, ile kosztuje – ten artykuł jest dla ciebie. Zapraszamy do lektury!

Endermologia – co to?

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zyskują coraz większe grono fanek oraz fanów i nic w tym dziwnego. Dbanie o swoje zdrowie fizyczne, tężyznę fizyczną, jak i wygląd to już nie tylko trend, a sposób życia. Co więcej, usługi pozwalające na poprawę naszego wyglądu stają się coraz bardziej dostępne cenowo, co również zwiększa zainteresowanie nimi. Ponadto najnowsze technologie wykorzystywane w medycynie estetycznej pozwalają na otrzymanie naturalnego wyglądu, który będzie podkreślał naszą urodę, bądź ograniczał mankamenty naszego ciała. Nie musimy się więc bać przerysowanych efektów! Sprecyzowanie naszych oczekiwań pozwoli specjaliście na określenie typu zabiegu, który będzie dla nas odpowiedni.

Nie bez przyczyny, w ciągu ostatnich trzech / czterech lat popularność zyskała endermologia. Co to za zabieg? Endermologia to rewolucyjna technika walki z cellulitem, niechcianymi kilogramami mająca na celu poprawę wyglądu skóry. Cechuje ją nieinwazyjność i relaksujący charakter. Zabieg charakteryzuje więc zachowanie maksymalnego komfortu klienta. Endermologia wykorzystuje specjalne urządzenie do masażu: rolkę z napędem elektrycznym, zmotoryzowaną klapę oraz zsynchronizowane zasysanie sekwencyjne. Pozwala to na zupełnie nowy, wyższy poziom mobilizacji tkanek reaktywujący metabolizm komórek.

Dla kogo jest endermologia?

Zabieg endermologi ma szerokie zastosowanie i polecany jest w szczególności dla osób:

  • z widocznym cellulitem,

  • chcących ograniczyć ilość tkanki tłuszczowej,

  • pragnących wymodelować sylwetkę,

  • chcący poprawić jakość skóry,

  • z bliznami i roztępami,

  • posiadających tendencje do obrzęków i zastojów limfy,

  • preferujących naturalne, nieinwazyjne metody dbania o skórę i sylwetkę.

Jak wygląda zabieg endermologii?

Na czym polega zabieg endermologii i jak się do niego przygotować? Otóż przed rozpoczęciem sesji należy ubiera obcisły kombinezon, dzięki któremu głowica służąca do wykonania endermologii nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą. Tego typu ubranie jest jednorazowe. Otrzymuje się je od osoby, która ma przeprowadzić endermologię. Podczas sesji zabiegowej specjalista wykonuje masaż skóry za pomocą głowicy masażera. Podczas jego trwania skóra jest delikatnie unoszona i zbierana jest przez urządzenie. W wyniku tego procesu dochodzi do pobudzenia krążenia krwi i limfy, stymulacji tkanki łącznej oraz rozluźnienia i wygładzenia skóry. Technika endermologii działa również na zasadzie mechanicznego rozrywania włókien kolagenowych, co pomaga w redukcji nierówności spowodowanych cellulitem. Dzięki temu, jest to jedyna w 100% naturalna, bezinwazyjna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w skuteczny sposób reaktywuje metabolizm komórek skóry.

W warszawskim salonie Bodybar do zabiegu endermologii wykorzystywane jest nowoczesne urządzenie firmy LPG posiadające patent endermologie® Alliance. Dzięki zdobyczom technologii, sprzęt pozwala na otrzymanie doskonałych efektów w skróconym czasie zabiegu (30 minut). Co więcej, gwarantuje ono zmniejszoną liczbę sesji.

Ile sesji endermologii należy wykonać?

Skoro już wiesz czym jest endermologia i na czym polega, z pewnością ciekawi cię, ile zabiegów należy wykonać. Rekomendowane jest zrealizowanie minimum czterech zabiegów. Jednakże ich konkretna liczba jest określana indywidualne i jest uzależniona od poziomu jakości skóry oraz efektów jakie chcemy uzyskać.

Kiedy należy spodziewać się efektów?

Choć liczba potrzebnych sesji jest aspektem dość indywidualnym, pierwsze efekty można uzyskać już po trzech zabiegach. To właśnie wtedy zauważymy ograniczenie widoczności cellulitu, zmniejszenie obwodu, a w efekcie wysmuklenie sylwetki.

Ile kosztuje zabieg endermologii?

Cena za zabieg endermologii uzależniona jest od lokalizacji salonu (mniejsze czy większe miasto), użytej technologii, jednak cena za jeden zabieg to z reguły koszt kształtujący się w widełkach 250 zł – 350 zł. Co jednak ważne, wiele salonów oferuje pakiety zabiegowe, które pozwalają na obniżenie ceny jednostkowej.

W salonie Bodybar na warszawskim Mokotowie masz do dyspozycji zaawansowane urządzenie do endermologii, które dzięki nowoczesnej technologii przyspiesza zabieg. Ponadto salon przygotował atrakcyjne pakiety. Umów się już dziś na konsultację lub zabieg w Bodybar w Warszawie pod nr tel. 22 403 02 02 lub 797 772 228.